Pro výrobce

Chceme podporovat práci zlatých českých ručiček, které umí něco vyjímečného.  Jsme rádi, když přinesete příběhy Vašich destilérek, lihovarů a výrobků. Určitě budeme rádi za osvětu, jak Váš drink servírovat, případně s čím ideálně míchat.  Máme zájem o to, co je od Vás to nejlepší, speciality i limitované edice.

E-shop

Náš E-shop www.destilerka.cz je tu pro Vás. Nabídněte zákazníkům to nejlepší a jedinečné od Vás. 

Váš příběh

Přidejte Váš příběh, ať se o něm dozví i ostatní. Některé Vaše příběhy jsou neuvěřitelné a některé krásně jednoduché a je skvělé se o ně podělit.

Pomáhejte vytvářet

něco vyjímečného. Ani my nejsme nejchytřejší a rádi si necháme poradit od Vás - těch, kteří do toho dávají svoje srdce.

Jaký bude další postup ?

Rádi se s Vámi osobně setkáme a všechno do posledního detailu vysvětlíme, máme rádi, když máme přátelský a profesionální obchodní vztah.

1. Napište nám

Určitě máme zájem spolupracovat se všemi licencovanými výrobci prémiových lihovin v ČR. Stačí když nám napíšete, že máte zájem.

2. Odpovíme do 48 hod

My se s Vámi do 48 hod určitě spojíme a řekneme Vám, co je potřeba pro spolupráci.

3. Jednoduchá smlouva

Každý obchodní vztah je potvrzen vzájemnou dohodou, my máme pro Vás připravenou velmi jednoduchou dohodu o spolupráci, na kterou budete mít dostatek času si v klidu nastudovat.

4. Žádné bonusy, ani platby

Chceme mít náš obchodní vztah co nejjednodušší, proto nechceme a nebudeme chtít žádné počáteční poplatky, ani bonusy. Pracujeme s čistou fakturační cenou, která musí být konkurenceschopná.

5. Objednávka

Jakmile se domluvíme, nic nebrání tomu začít zboží objednávat a nabízet.

6. Podpora prodeje

Budeme velmi rádi, pokud nám pomůžete s podporou vašich skvostů. A to formou příběhů značek, grafických podkladů, vzorků na degustaci, či jiných aktivit.

7. Chceme, abyste byli spokojeni

Děláme to proto, abychom podpořili domácí producenty a ti měli radost z toho, co dělají a že to může dávat ještě větší smysl.

8.Když vy, tak i zákazník

Věříme tomu, že když budete spokojeni vy, tak bude jednodušší uspokojit náročného zákazníka, kterému dokážeme dát společně tu nejlepší službu.

Napište nám

pošlete nám zprávu se zájmem spolupracovat a my  se s Vámi rádi spojíme a řekneme Vám, co a jak je potřeba pro Vaší prezentaci.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.